Pasvorm: valt niet groot of klein - Hakhoogte 2 cm. - materiaal nubuck - zool (natuur) rubber
GEEN VERZENDKOSTEN
Een laarsje van Arche met een mooie sportieve belijning. Soepel nubuck en een uitstekende pasvorm. De kleur zwart is een basiskleur die u zeker in de kast moet hebben staan.
→ Verkrijgbaar in diverse kleuren. Bekijkt u ze onderaan de pagina.
Wenst u een andere kleur of is uw maat er niet meer bij? Neem dan even contact met ons op. Wij kunnen een aantal modellen nabestellen in diverse kleuren.
Ook nubuck moet u net als suède regelmatig impregneren. Gebruik daarvoor een spray voor suède en nubuck. Bij ons in de winkel te verkrijgen of bij uw schoenmaker.
Als u de laarsjes bij ons besteld zorgen wij er voor dat u ze snel in huis heeft. De verzendkosten worden niet in reklening gebracht. Wij versturen niet op zondag en maandag.
U kunt de schoenen altijd retoursturen. Dat kan binnen 30 dagen na de aankoop. De retourbetaling volgt dan snel!